Kayseri Sürücü Kursları Arasında

Neden Gülatak Sürücü Kursu ?
Kayseri Sürücü Kursu

Uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği haklı gururu yaşıyoruz. Gerek sürücü kursumuz gerekse Psikoteknik Değerlendirme Merkezimiz olarak Kayseri’li hemşerilerimizin hizmetindeyiz. Son model, otomatik ve manuel araçlarımızla birlikte, uygun ödeme koşullarımızla Kayseri Sürücü Kursları arasında ilk akla gelen firmalardan biriyiz.

Tecrübe

Tecrübeli eğitimcilerimiz samimi bir ortamda beraber akılda kalıcı, sınava yönelik eğitim vermektedir.

Son Model Araç

Son model, manuel ve otomatik vitesli araçlarımızla profesyonel eğitmenler ile en kaliteli şekilde eğitim vermekteyiz.

Uygulamalı Eğitim

Sembolik araç motoru, şasesi ve daha fazlası ile görerek dokunarak öğretme prensibimiz vardır.

Simülasyon Eğitimi

Simülasyon sistemimiz ile üstünüzdeki heyecanı atıp araç kullanmayı bir oyun oynarmış gibi öğreneceksiniz.

Neden Gülatak Sürücü Kursu

Kayseri'nin En Köklü Sürücü Kursu

Gülatak sürücü kursu olarak kuruluşundan bugüne kadar kaliteli hizmet ve eğitim anlayışı ile çalışmalarına devam eden kurumumuz B grubu otomobil ehliyetindeki başarısının yanı sıra, A1,A2,A,B,C,CE,CE,D,G sürücü belgeleri, SRC 1-4 Belgeleri ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezimizle Kayseri’li hemşerilerimizin hizmetindeyiz.
Her yıl ülkemizde meydana gelen üzücü kazaların başlıca sebeplerinin dikkatsizlik ve aşırı hız olduğunu biliyoruz. Amacımız, öncelikle sürücü adaylarımızın kendilerinin ve çevrelerindekilerin güvenliğini tehlikeye atmamak için almaları gereken önlemleri ve bilmeleri gereken teknikleri uzman eğitmenlerimiz vasıtası ile kendilerine öğretmektir

COMPANY FACTS

SOME FUN COMPANY FACTS

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis is aut rerum necessitatibus saepes eveniet ut et seo lage voluptates repudiandae sint et molestiae non mes for Creating futures through building preservation.

160

Countries Covered

18

Branches Over World

958

Project Finished

42

Years of Experiences

Arama Terimi Girin